Opcje filtrowania

Jeśli chcesz wzbogacić swoją rutynę pielęgnacyjną o produkt, który oferuje większą i silniejszą dawkę składników aktywnych niż produkty oczyszczające czy nawilżające, serum do twarzy będzie najlepszym rozwiązaniem. Serum do twarzy zostało opracowane, aby odżywiać, chronić i nawilżać Twoją skórę i jest doskonałym krokiem po oczyszczaniu i przed nawilżaniem twarzy.

  • nowość

W przypadku serum cała magia polega na tym, że większa ilość aktywnych cząsteczek może przeniknąć przez powierzchnię skóry, zapewniając najlepszą skuteczność. Ponadto, ze względu na wyższe stężenie, zazwyczaj potrzeba krótszego czasu użytkowania, aby zobaczyć widoczne rezultaty.

Aby zmaksymalizować korzyści płynące z serum, musisz je również odpowiednio „zabezpieczyć”. Dlatego kolejnym etapem pielęgnacji powinno być nałożenie kremu nawilżającego do twarzy. Traktuj serum jako tajną broń w walce z problemami skórnymi, takimi jak przebarwienia, ziemistość, drobne zmarszczki lub trądzik - a krem nawilżający jako dodatkową warstwę nawadniającą i zabezpieczającą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl